Het nieuwe tennisseizoen is weer van start!
De baancommissie is de afgelopen weken druk geweest om de banen weer speel klaar te maken, tijdens de werkzaamheden was het mooi weer en dat resulteert in 3 tennisbanen die er weer spik en span uit zien. Een schoonmaakploeg heeft ervoor gezorgd dat het clubgebouw weer lekker schoon is, de pantenbakken weer gevuld, met elkaar hebben we ervoor gezorgd dat we klaar zijn voor het nieuwe seizoen!
Vrijdag 4 april waren de eerste jeugdtrainingen en zaterdagmiddag speelden we met 22 leden het openingstoernooi. Onze voorzitter deed even een openingswoordje en daarna gingen we los.
Een mooie opkomst, prachtig weer, leuke wedstrijden en na afloop met elkaar een drankje in de zon, het was een geslaagde middag!
Ook dit weekend was de start van de competitie, onze jeugdploeg kreeg Ten Woude uit Heerenveen op bezoek. In de najaarscompetitie was de jeugd kampioen geworden en dus promotie naar de 3e klasse. Er werden leuke wedstrijden gespeeld maar Heerenveen was beter en ging met de winst naar huis. Helaas, volgende week weer nieuwe kansen. Ze spelen dan uit tegen Grou.
Donderdag speelt het herenteam zijn 1e competitiewedstrijd, ze spelen thuis, supporters zijn welkom om de heren aan te moedigen.
Verder zijn de voorbereidingen voor de aanleg van de padelbaan in volle gang. De vergunning is rond en eind april begint de opbouw. We zullen jullie op de hoogte houden van de ontwikkelingen via social media, maar één ding is zeker, binnenkort kunnen we padellen in Ferwert☺