Nieuwe vissteiger bij de Ald Piip

In het Ferwerterbos, nabij de uitkijkheuvel bevindt zich een vissteiger. Van de gemeente heeft DBFH vorig jaar de vraag gekregen of zij op deze locatie weer een steiger terug wil hebben. De huidige steiger voldoet niet meer aan de eisen en is aan vervanging toe. De steiger wordt geregeld gebruikt als hangplek en dat is ook aan de sporen op de steiger te zien. Het doel van de steiger komt op deze plek niet meer tot zijn recht.

Het bestuur heeft hier over nagedacht en besloten dat ze wel graag een steiger terug wilden hebben. In Hegebeintum, en ook in Ferwert bij de loods van Sterk en de vijver aan de Ljouwterdyk is echter al een vissteiger.

Het was het bestuur opgevallen dat bij de parkeerplaats tussen Marrum en Wânswert, bij de Ald Piip, geregeld mensen zitten te vissen en het lijkt hen een goed idee om hier de nieuwe steiger terug te laten plaatsen. Hier komt de steiger goed tot zijn recht. De gemeente heeft vorige week aangegeven dat de opdracht de deur uit gaat om de oude steiger op te ruimen en de nieuwe te realiseren.

Het bestuur van DBFH is blij met de realisatie en dankt de gemeente voor de medewerking.

Hierboven ziet u foto’s van de oude steiger en als straks de nieuwe steiger is geplaats zal u hier ook van op de hoogte houden.