Op vrijdagavond 13 november en zaterdagavond 14 november 2015 reist Robert Jan Stips af naar het terpje It Heech in Ferwert!
Nog 4 plekken vrij voor vanavond …!!!
Toegang tot dit concert is alleen mogelijk na aanmelding via tel. 0518-721020, 06.54763154 of via bobdeboer@pinupsanddowns.com
Robert Jan Stips
(Nits, ex- Supersister, Golden Earring, Sweet d’Buster)
verzorgt een extra “Aflevering”
solo @ It Heech op vrijdagavond13 november 2015 …!
Op vrijdagavond 13 november en zaterdagavond 14 november 2015 reist Robert Jan Stips af naar het terpje It Heech in Ferwert!
“In de 70-er jaren meteen raak met Supersister, toeren door de USA met Golden Earring, het dak van Nederland eraf met Sweet d’Buster,
produceren van de successen van Gruppo Sportivo, knipperlicht- samenwerking met Freek de Jonge en … al 40 jaar door Europa toeren met NITS!”
Dat is in een notendop eigenlijk al hele muzikale verhaal van de Haagse popmuzikant, arrangeur en producer Robert Jan Stips (1950).
Toen de band Supersister (“She was naked”) in 1974 uiteen viel werd Robert Jan direct gevraagd door Golden Earring om als toetsenist mee te doen. Hij speelde op twee albums mee: “Switch” en “To he Hilt”.
Met Bertus Borgers (saxofonist) formeerde hij de legendarische band Sweet d’Buster, Deze groep maakte twee elpees: “Sweet ‘d Buster” en “Friction”.
Soloprojecten volgden, muziek voor tv-series, samenwerkingen met o.a. Freek de Jonge en Bart Chabot. In 2003 trad Robert Jan Stips weer toe tot de Nits,
voor hun jubileumtournee ter gelegenheid van het dertigjarig bestaan van de groep. Stips werkte mee aan het album “1974”.
Een bijzonder muzikaal project: in 2005 begon hij met incidentele solo-optredens. Hij speelt dan een keuze uit zijn meer dan 300 songs omvattende repertoire.
De bezoeker van zijn soloconcerten kan verzoeknummers aanvragen via zijn site. In 2009 kwam het album “Rond” uit, een DVD en een CD met 13 nummers,
opnieuw gearrangeerd, zoals hij ze tijdens deze optredens speelt: oud en nieuw werk.
Op deze twee avonden in het kleine huiskamertheatertje van noordoost Friesland It Heech speelt, zingt en vertelt muzikale duizendpoot Robert Jan aan de aloude piano(la) uit 1924
over zijn uitgebreide muziekcarrière in de Nederlandse popmuziek.
Het is dus mogelijk om je muzikale verzoeknummers voor deze avonden aan te vragen via info@stips.net
Vanmiddag te gast @ “Noarderwyn”, Omrop Fryslân bij Willem de Vries,
morgenochtend een optreden bij Douwe Heeringa’s “Op en Ut”,
vanuit café De Bak in de Blokhuispoort.
Met een Heechster groet van Bob / Ferwert

{loadposition sharethis}